Önemli Duyuru

Sitemizdeki bilgiler ile ilgili güncelleme devam etmektedir, kısa bir süre içinde çalışmalar tamamlanacak olup bu süre zarfında soru ve talepleriniz için Bankamız ürün ve müşteri ilişkileri bölümleriyle irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca detaylı bilgi için Bankamızın global sitesini (Global CIB site) ziyaret edebilirsiniz.

Piyasalar & Uluslararası Bankacılık

Çok uluslu şirketlerden finansal kurumlara ve kamu kuruluşlarına kadar uzanan müşteri portföyümüze, uluslararası ağımızın önemli bir parçası olan Türkiye ofisimizden, kuruma özel sonuçlar üretecek uzmanlarımız ile birlikte doğru çözümler sağlamayi hedeflemekteyiz. Büyümenizi finanse edecek ve şirket riskinizi yönetecek bütün bankacılık ihtiyaçlarınıza yönelik destek sağlamak için buradayız.

Daha fazla bilgi için

Küresel İşlem Bankacılığı

Küresel İşlem Bankacılığı, nakit yönetimi, likidite, bilgi ve tedarik zinciri yönetimi ve ticari hizmetler alanlarında hem ithalatçı hem de ihracatçı firmalara küresel uzmanlık ve yerel hizmetleri sayesinde yenilikçi, ihtiyaca özgü olarak şekillendirilmiş çözümler sunmaktadır.

Daha fazla bilgi için

Küresel Ağ Bankacılığı

Ürün ve Hizmet Bedelleri

Ürün ve Hizmet Ücretleri

Daha fazla bilgi için

Access Online

Access Online login

ÖNEMLİ:

Bankamız internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirilen her işlemi kayıt altına aldığımızı, kişisel bilgilerinizin gizliliğine en üst seviyede uyarak bilgilerinizi sakladığımızı belirtmek isteriz.

Duyurular